ADRESE CONTACT

PRIMĂRIA ORAŞULUI NEHOIU

STRADA MERILOR NR. 2-4, NEHOIU, JUD. BUZĂU

 
Primar – Ionuţ Milea primar@primaria-nehoiu.ro
Viceprimar – Florin Nicolae Constantinescu viceprimar@primaria-nehoiu.ro
Secretar – Ion Cotici secretar@primaria-nehoiu.ro
Contabilitate contabilitate@primaria-nehoiu.ro
Urbanism urbanism@primaria-nehoiu.ro
Asistenţă socială asistentasociala@primaria-nehoiu.ro
Evidenţa populaţiei evidentapopulatiei@primaria-nehoiu.ro
Cadastru şi agricultură cadastru@primaria-nehoiu.ro
Achiziţii publice şi investiţii achizitii@primaria-nehoiu.ro