Arhivă | Ştiri şi evenimente RSS feed for this section

Anunt concurs pentru ocuparea functiei publice de executie vacante de referent, clasa III, grad profesional asistent in cadrul Compartimentului Registru Agricol

–  ANUNȚ  – Primăria orașul Nehoiu, judetul Buzău, str. Aleea Merilor nr. 2-4, site: www.primaria-nehoiu.ro, organizează concurs pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de referent, clasa III, grad profesional asistent in cadrul Compartimentului Registru Agricol.

Citeşte mai departe ·

Anunt concurs inspector de specialitate, gradul profesional IA, in cadrul compartimentului Sanitar Veterinar

–  ANUNȚ  – Primăria orașul Nehoiu, judetul Buzău, str. Aleea Merilor nr. 2-4, site: www.primaria-nehoiu.ro, organizează concurs pentru ocuparea funcției contractuale de execuție vacante de inspector de specialitate,  gradul profesional IA, in cadrul Compartimentului Sanitar veterinar.

Citeşte mai departe ·

Anunt concurs inspector, clasa I grad superior in cadrul compartimentului Buget, Finante Contabilitate

–  ANUNȚ  – Primăria orașul Nehoiu, judetul Buzău, str. Aleea Merilor nr. 2-4, site: www.primaria-nehoiu.ro, organizează concurs pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de inspector, clasa I, grad superior in cadrul Compartimentului Buget, Finante, Contabilitate, Taxe si impozite locale.

Citeşte mai departe ·

Anunț concurs pentru ocuparea funcției contractuale de execuție vacante de inspector, gradul superior IA, in cadrul Compartimentului Gospodarie locala si transport public de persoane

–  ANUNȚ  – Primăria orașul Nehoiu, judetul Buzău, str. Aleea Merilor nr. 2-4, site: www.primaria-nehoiu.ro, organizează concurs pentru ocuparea funcției contractuale de execuție vacante de inspector, gradul superior IA, nivelul studiilor SSD, in cadrul Compartimentului Gospodarie locala si transport public de persoane.