Anunt concurs de recrutare pentru ocuparea functiei publice de executie vacante de inspector, clasa I, grad profesional principal in cadrul Compartimentului Taxe si Impozite locale

–  ANUNȚ  –

Primăria orașul Nehoiu, judetul Buzău, str. Aleea Merilor nr. 2-4, site: www.primaria-nehoiu.ro, organizează concurs de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție vacante de inspector, clasa I, grad profesional principal in cadrul Compartimentului Taxe si Impozite locale din cadrul Serviciului Buget, Finante, Contabilitate, Taxe si impozite locale.

Anunt concurs inspector, clasa I, grad profesional principal – Compartimentul Taxe si Impozite locale din cadrul Serviciului Buget, Finante, Contabilitate, Taxe si impozite locale

Formular inscriere concurs

Proces verbal privind selectia dosarelor

Rezultatul probei scrise